جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

اخبار

بازدید وزیر اقتصاد از نحوه ارائه خدمات گمرکی و بندری به صاحبان کالا در بندر شهید رجایی

بازدید وزیر اقتصاد از نحوه ارائه خدمات گمرکی و بندری به صاحبان کالا در بندر شهید رجایی
وزیر اقتصاد و دارایی؛ نحوه خدمات رسانی به صاحبان کالا و فعالان اقتصادی در بندر شهید رجایی را مورد ارزیابی و پایش قرار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، فرهاد دژپسند در جریان سفر خود به استان هرمزگان با حضور در  بندر شهید رجایی از امکانات، تجهیزات و قابلیت های بندر شهید رجایی، کشتی‌های داخلی و خارجی پهلو گرفته در اسکله‌ها و عملیات تخلیه و بارگیری کالا در ترمینال های کانتینری، فله و متفرقه، نفتی و مواد معدنی بازدید کرد.
محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی میراشرفی؛ رئیس کل گمرک ایران، فریدون همتی؛ استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی، وزیر اقتصاد را همراهی می کردند.
اله مراد عفیفی پور؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در حاشیه بازدید وزیر اقتصاد از پیشرفته‌ترین ترمینال کانتینری کشور و اسکله ها و انبارهای کالاهای اساسی، گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت‌های عملیاتی بندر شهید رجایی و سایر بنادر تابعه آن ارائه کرد.
وی در خصوص آخرین وضعیت تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی طی دوره زمانی ۱۱۵ روزه سال جاری نیز به بیان گزارشی کوتاه از اقدامات صورت گرفته به منظور تسریع و تسهیل فرآیند خروج اینگونه کالاها از بندر شهید رجایی پرداخت.
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۵۹۲