دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
 

اخبار

با حضور معاون مهندسی سازمان بنادر؛

آغاز عملیات اجرایی پروژه تعریض محور ورکلا – گهرباران

آغاز عملیات اجرایی پروژه تعریض محور ورکلا – گهرباران
عملیات اجرایی تعریض قطعه سوم جاده ورکلا – گهرباران به طول بیش از 10 کیلومتر و با هزینه 333 میلیارد ریال آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عملیات اجرای فاز نهایی  پروژه تعریض محور ورکلا – گهرباران به طول بیش از 10 کیلومتر با حضور  محمدرضا اله یار؛ معاون مهندسی و توسعه زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی ، نمایندگان شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و جمعی از مدیران استانی آغاز شد.
مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در حاشیه برگزاری آیین کلنگ زنی پروژه تعریض محور ورکلا - گهرباران گفت : بندرامیرآباد در راستای مسئولیت اجتماعی خود و تعامل شهر و بندر و با هدف کاهش سوانح و تصادفات جاده ای ، فاز نهایی این پروژه با بودجه 333 میلیارد ریال که از سوی سازمان بنادرودریانوردی تأمین شده را کلید زد. 
سیاوش رضوانی اظهار داشت: قطعه سوم این پروژه به طول 10.5 کیلومتر  به همراه تامین ایمنی مسیرهای اجرایی اعم از خط کشی ، روکش آسفالت ، گاردریل و ... می باشد.
وی  با اشاره به اینکه ، در این پروژه ، برای مسیرهای رفت و برگشت جاده ورکلا – گهرباران ، تعریض پیش بینی شده است ابراز امیدواری کرد مردم این خطه  با پایان این پروژه 30 ماهه شاهد محوری با تمامی استانداردهای راهوری و راهداری باشند.
گفتنی است پیش از این مراسم ، اله یار عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه زیربنایی سازمان بنادرودریانوردی با حضور در منطقه عملیاتی و اراضی پسکرانه بندرامیرآباد ، از پروژه های عمرانی در حال ساخت این بندر بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرایی آن ها قرار گرفت.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴
تعداد بازدید : ۴۶۷